Ing. Viliam Rybár

č. 46. druhý volebný obvod
stavebný inžinier, správca bytov a energetik

„Zo skúseností ako mestský poslanec som nadobudol presvedčenie, že naše mesto sa dokáže posunúť vpred len vtedy, keď sa zmení zmýšľanie ľudí zúčastnených vo verejnom živote.“

Moje meno je Viliam Rybár, narodil som sa v Leviciach, celý život tu bývam a od skončenia Stavebnej fakulty STU v Bratislave v Leviciach aj pracujem. V roku 2018 som sa stal poslancom mestského zastupiteľstva ako nezávislý kandidát. Pracujem v spoločnosti SLUŽBYT LEVICE, ktorá sa venuje správe objektov v celom okrese. Od detstva som sa aktívne venoval a reprezentoval naše mesto v tenise a hádzanej, momentálne som však len pasívne zostal pri hokeji.

Mojím zameraním v komunálnej politike je efektívna správa mestského majetku. Zo skúseností ako mestský poslanec som nadobudol presvedčenie, že naše mesto sa dokáže posunúť vpred len vtedy, keď sa zmení zmýšľanie ľudí zúčastnených vo verejnom živote – keď občania, úradníci a poslanci dokážu medzi sebou komunikovať a spolupracovať bez ohľadu na politickú príslušnosť alebo iné motivácie a so vzájomným rešpektom.